Drobečková navigace

O nás > Nabízíme > Herbal sauna

Herbal sauna

Pro pohodu a relaxaci

Je pro vás teplota v bio sauně ještě stále příliš vysoká? I pro vás máme řešení. Naleznete u nás totiž i herbal saunu. Poslední ze 3 druhů saun, které vám nabízíme. V herbal sauně se teplota udržuje na 55 - 65 °C, přičemž vlhkost vzduchu se pohybuje okolo 20 %. Díky těmto příjemným hodnotám je herbal sauna vhodná i pro děti. Nedochází zde ani k vysušování dýchacích cest a vlasů, jako u ostatních druhů saun. Naše herbal sauna vám poskytne dostatek soukromí, je určena totiž pouze pro max. 4 osoby.

Specifikum herbal sauny spočívá v příjemném bylinném aroma, které se uvolňuje postupně po celou dobu saunování. K vytvoření tohoto aroma využíváme bylinkové esence v bio kvalitě. Právě kombinace bylinek a nižší teploty vám umožňuje zůstat v této sauně déle než např. ve finské, a vychutnat si tak celý proces nahřívání mnohem intenzivněji. Doba procesu nahřívání v herbal sauně je individuální, ale neměla by být delší než 25 minut.

Jak se saunovat v herbal sauně?

Pobyt v herbal sauně se podřizuje stejným pravidlům jako v jiných saunách. Tzn. že i před vstupem do této sauny je potřeba se umýt, i zde používejte pouze prostěradla. Přestože teploty jsou v herbal sauně značně nižší, i tak se z těla vylučují toxické látky. Po skončení celé procedury se zchlaďte v ochlazovacím bazénku, nebo pod chladnou sprchou a poté si užijte několik minut odpočinku v jedné z našich relaxačních zón.