Drobečková navigace

O nás > Nabízíme

Nabízíme

SaunaBar vám nabízí komplexní služby v oblasti wellness. Děláme vše proto, abyste se u nás cítili opravdu příjemně. Vaše pohodlí je naše spokojenost. Nahlédněte, co vše u nás naleznete.

Bar

Během saunování je důležité doplňovat především tekutiny. Proto máme pro své zákazníky připravený bar, který se nachází u recepce. Zakoupit si lze kromě nápojů také drobné pochutiny jako sušenky, slané tyčinky, oříšky apod.

Relaxační zóny

K wellness neodmyslitelně patří relaxační zóny. My vám nabízíme rovnou tři. První zóna se nachází přímo u baru. Je vybavena stoly a židlemi. Tento prostor vám slouží k drobnému občerstvení a rozhovoru. Druhá zóna vám nabízí odpočinek na lehátkách nebo v pohodlných křeslech, v nichž si můžete vychutnat chvíle klidu. Třetí zónou určenou k relaxaci je naše venkovní terasa, kde se lze např. po nahřátí v sauně příjemně ochladit venkovní teplotou a nadýchat se čerstvého vzduchu.

Privátní wellness

Máte rádi naprosté soukromí a chcete si u nás užít pobyt zcela o samotě? SaunaBar vám nabízí i tuto možnost. Privátně lze naše prostory využít po předešlé domluvě, ovšem jen mimo provozní dobu.