Drobečková navigace

O nás > Nabízíme > Lázeň

Lázeň

Dbáme na to, abyste u nás docílili opravdu co nejvyšší možné míry relaxace a osvěžení. Proto u nás nesmí rozhodně chybět lázně.

Ty jsou tvořeny:

  • Kneippovým chodníkem
  • Ochlazovacím bazénkem

Kneippův chodník

Kneippův chodník

Kneippův chodník

Tato vodoléčebná a relaxační procedura patří k velice příjemným procedurám a zakládá se na střídání studené a teplé vody. Kneippův chodník je tvořen dvěma nádržemi. V jedné se nachází voda o teplotě cca 40 °C, ve druhé je voda o teplotě okolo 15 °C. Na dně obou nádrží jsou jemné oblázky.

Jak správně probíhá tato procedura?

Před vstupem do Kneippova chodníku je důležité se osprchovat a smýt ze sebe všechen pot. Poté už vám nic nebrání vejít do teplé vody, v níž se procházíte přibližně po dobu 30 vteřin, poté přejdete do studené části, kde setrváte přibližně 15 vteřin. Celý proces je potřeba několikrát zopakovat. Důležité je, že procedura musí být zakončena ve studené vodě. Poté je potřeba nohy otřít do sucha.

Jak Kneippův chodník prospívá našemu tělu?

Díky střídání teplé a studené vody dochází k lepšímu prokrvení nohou, ke zlepšení metabolismu a krevního oběhu. Chůze po jemných oblázkách příjemně masíruje chodidla. Díky všem těmto skutečnostem lze pravidelnou návštěvou Kneippova chodníku docílit pomoci při bolesti hlavy, při syndromu studených nohou a vede k otužování.

Velkou výhodou Kneippova chodníku je, že je vhodný pro všechny osoby různých věkových kategorií bez ohledu na jejich zdravotní stav.

Ochlazovací bazén

Ochlazovací bazén

Ochlazovací bazén

Náš ochlazovací bazének je tím nejlepším způsobem, jak se zchladit po pobytu v sauně. Nechte na své tělo působit chladnou vodu a dopřejte mu tak celkového prokrvení organismu. Pobyt v ochlazovacím bazénku přispívá také k budování přirozené imunity.

Před vstupem do ochlazovacího bazénku je pouze nutné se osprchovat a smýt ze sebe všechen pot.

Masáže

Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Proto vám v rámci našich služeb nabízíme i masáže. Znáte něco lepšího, než se po nahřátí v sauně oddat masáži? My rozhodně ne. Na nahřáté tělo má totiž masáž mnohonásobně větší účinky a je také mnohem intenzivnější.

Naše masérky jsou připraveny vás namasírovat dle vašeho přání. Nabízíme vám relaxační a sportovní masáže. Můžete si zvolit pouze jednotlivé partie (záda, šíje nebo nohy), záda + šíje, nebo i celotělovou masáž.

Velice dbáme na to, aby na vás naše prostředí působilo co nejlépe a vy jste se tak mohli zcela uvolnit a užít si každý okamžik. Jinak tomu není ani u masáží. Kromě našich certifikovaných masérek na vás čeká relaxační hudba, vonné oleje a svíčky. Neváhejte tedy a ponořte se s námi do světa relaxace.

Masáže

Sprchy